Latvijas Jaunatnes tūrisma mītņu asociācija
Sākumlapa
Apceļo Latviju:
Hosteļi Latvijā
Ceļotājiem:
Kā rezervēt hosteļus?
Hostelling International karte
Hosteļu īpašniekiem:
Aicinām uz sadarbību
Kâ rezervēt hosteļus?

 

Latvijā | Ārzemēs

Latvijā

Zvanīt uz Jūsu izvēlēto tūrisma mītni. Lai izvairītos no pārpratumiem un nepatīkamiem pārsteigumiem, iesakām izmantot "Apceļo Latviju" hosteļus, kurus atpazīsiet pēc šādiem logo:

Tie tiek regulāri pārbaudīti un atbilst noteiktiem standartiem. Izmantojot "Apceļo Latviju" tūrisma mītnes, Jūs atbalstat jaunatnes tūrisma attīstību Latvijā.

Dodoties uz ārzemēm

Vasaras sezonā īpaši, jaunatnes tūrisma mītnes ir ļoti pieprasītas, tāpēc iepriekšēja rezervēšana ir nepieciešama. Ja Jums nav kredītkartes, tad dodieties uz kādu no ceļojumu birojiem. Piem.Kolumbs jr., Raiņa bulv.23, tālr.7212121 vai Studentu un jaunatnes ceļojumu birojs, Lāčplēša iela 29, tālr.7284818.

Grupām vai skolu klasēm lētāk būs, nosūtot pieteikumu uz e-mailu group@hostellinglatvia.com, norādot nakšņošanas datumus, pilsētu un braucēju vārdus un skaitu. Pēc rezervēšanas veikšanas, Jūs saņemsiet rēķinu un vaučeri, lai iekļūtu naktsmītnē.

Ja iepriekš neziniet kur nakšņosiet, Jums noderēs "Hostelling International Guide", ceļvedis, kas Jums noderēs ceļojuma laikā. Ceļveža cena tikai 5,-LVL. Tas jāpasūta iepriekš.

Ja Jums ir kredītkarte, tad vienkāršākais ceļš ir doties uz:

   
www.hihostels.com  © 2009 APCEĻO LATVIJU, Latvijas Jaunatnes tūrisma mītņu asociācija.
17-2 Siguldas pr, Riga, LV 1014, LATVIJA
tel.: 29218560 info@hostellinglatvia.com