Latvian Youth Hostel Association
Home
News
Hostels
Country information
Travel services

News

(LV) Hosteļu asociācija aicina savus biedrus atbalstīt zemnieku akciju

2009-02-09

Lai atbalstītu Latvijā ražotu preču patēriņu, tādejādi arī atbalstot Latvijas zemniekus un ilgtspējīga tūrisma attīstību, Latvijas jaunatnes tūrisma mītņu asociācijas „Hostelling Latvia” valde aicina savus biedrus –vairāk nekā 14 Rīgas jaunatnes tūrisma mītnes (hosteļus) atsaukties akcijai ziedot kādai Latvijas zemnieku saimniecībai, saņemot pretī lauku produktus.

 

„Rīgas hosteļos un dienesta viesnīcās katru gadu uzturas desmitiem tūkstoši tūristu. Mēs varam aicināt viesus vai arī tiem palīdzēt pasūtīt Latvijas lauku labumus”, skaidro Armands Muižnieks, Hostelling Latvia valdes priekšsēdētājs.

 

„Lauku atbalsta asociācija uzsākot akciju ir nospraudusi skaidru un šajos laikos ļoti prātīgus mērķus un mēs kā nevalstiskā sektora pārstāvji, labprāt viņus atbalstam šajos centienos”, turpina Armands Muižnieks.

 

Hostelling Latvia ir Starptautiskās Jaunatnes Hosteļu Federācijas pārstāvis Latvijā kopš 2000.gada. Tās mērķis veicināt jaunatnes brīvā laika lietderīgu izmantošanu un dzīves pieredzes gūšanu.

 

http://www.tvnet.lv/zinas/printArticle.php?id=582108

 


© 2009 Hostelling Latvia. 17-2 Siguldas pr, Riga, LV 1014, LATVIA
phone: +371 29218560, info@hostellinglatvia.com